HAKKIMIZDA

İNSUTEK YALITIM olarak, 2010 yılından beri ticari geçmişe dayalı, bilgi ve deneyimlerimiz üzerine kurulu projelerimizle, YALITIM alanında faaliyet göstermekteyiz. Yalıtım Sektörün alışagelen seyrini değiştirip modern bir yüz kazandırmak için gerekli olan donanım,araç-gereç vb.. her konuda Ehil durumdayız. Önceliği müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, geçmişten günümüze kadar objektif bakış açısıyla geliştirip ,yada iş ortakları ile hayata geçirdiği projelerini başarı ile tamamlamıştır. Geçmiş yalıtım deneyimlerinden beceri ve tecrübemizle sektörüne profesyonelce yaklaşıp uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.....

Vizyonumuz

İNSUTEK YALITIM ; müşteri memnuniyetini , sürekli gelişmeyi, kaliteyi,ekip çalışmasını, iş güvenliğini, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine ''VİZYON'' edinmiştir.

Misyonumuz

Fİrma anlayışımız gereği iyi yalıtımın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. İnsutek yalıtım ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için şirket için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek firmalarımızı en iyi noktalara taşıyacağız.

//
BİLAL ÇALIŞKAN
GENEL MÜDÜR / CEO
GSM: (+90) 532 575 02 68